Kostka Granitowa

Kostka granitowa do wykonywana nawierzchni brukowanych jest u nas dostępna w kolorze: szarym, szaro-rudym ,czerwonym i czarnym .

Materiał do produkcji, granit strzegomski charakteryzuje się b.dużą wytrzymałością na ściskanie, niską ścieralnością, małą nasiąkliwością a takze praktycznie całkowitą mrozoodpornością.

Naturalny bruk ułożony z granitu odzancza sie niezwykłą estetyką oraz trwałością  oraz nie wymaga  żadnych zabiegów konserwacyjnych .Bruk z kostki granitowej jest wykorzystywany do budowy ulic,placów a także do aranżacji powierzchni poziomych w otoczeniu domow i innych obiektow budowlanych.Podkreśla walory estetyczne budowli.

Najpopularniejsze wymiary :

  • ⁃ 4×6 cm-     wydajność 1t  +/- 7,5 m2
  • ⁃ 8×11 cm-   wydajność   1t +/-5 m2
  • ⁃ 15×17 cm. wydajność 1t +/- 2,5 m2
  • - kamienie murowe -różne wymiary

Ceny juz od 180zl (z VAT 23%) zależą od wielkości zamówienia oraz ulegają sezonowym wahaniom. Kostka pakowana jest w tzw.big -bag o pojemności około 1-1,7 tony jak rownież ładowana luźno na samochód. Przy większych zamówieniach zapewniamy transport.

Oferowane przez naszą firmę kostki spełniają wszelkie wymagania norm: PN-EN 1342:2003.

 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,